Partners Financial Services

Nově v nabídce: byty k pronájmu v okrese Příbram Příbramsko

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
33 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Rožmitálská

Exklusivně Vám nabízíme pronájem pěkného a slunného bytu 2+kk o celkové ploše 46 m2. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží revitalizovaného...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
13 700 Kč za měsíc
Jana Drdy

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k pronájmu byt o dispozici 2+1 s balkonem o celkové výměře 53 m2 (včetně sklepa), který se nachází v 1. nadzemním...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
13 000 Kč za měsíc
Milínská

Hledáte byt k pronájmu, který vám poskytne klid, pohodlí i krásný výhled do zeleně? Pak jste na správné adrese - Milínská 141 se může stát vaším budoucím...

Vloženo 22. 5. 2026
Cena:
15 800 Kč za měsíc
Cihlářská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v cihlovém domě, o dispozici 1+kk a celkové ploše 38 m2, v Příbrami, v ulici Cihlářská. Byt se nachází...

Vloženo 21. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v osobním vlastnictví, o obytné ploše 59,3 m2 v Březnici, ul. Rožmitálská, okr. Příbram. Jedná se o světlý byt...

Vloženo 20. 5. 2026
Cena:
13 500 Kč za měsíc

Nabízíme Vám velmi prostorný byt 3+1 / 2x B, po kompletní rekonstrukci, v klidné části obce Čenkov. Byt se nachází ve 2.patře ze 3 pater cihlového domu....

Vloženo 19. 5. 2026
Cena:
16 000 Kč za měsíc
Bož. Němcové

Nabízíme Vám hezký byt 2 +1 / B, 53 m2, po rekonstrukci, v klidné a žádané lokalitě v Příbrami VII., ul. B.Němcové. Byt se nachází v 6. patře...

Vloženo 19. 5. 2026
Cena:
12 000 Kč za měsíc
Pražská

Bytová jednotka 2+1 se nachází v historickém centru města Příbrami. Atypický byt s pěkným výhledem...

Vloženo 19. 5. 2026
Cena:
16 500 Kč za měsíc
Politických vězňů

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a udržovaný byt 2+1 s lodžií a sklepem, o velikosti 51 m²,...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
13 000 Kč za měsíc
Pod Haldou

NOVINKA: Moderní 2+1 v cihlovém domě (54,7 m²) – ul. Pod Haldou, Příbram VII Hledáte kvalitní bydlení v jedné z nejoblíbenějších částí Příbrami?...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
14 000 Kč za měsíc
Čechovská

Exklusivně nabízíme k pronájmu prostorný a slunný byt 2+1 o užitné ploše 59 m² v Příbrami, ul. Čechovská. Byt se nachází v 9. patře skeletového domu....

Vloženo 10. 5. 2026
Cena:
15 800 Kč za měsíc
Jana Drdy

Pronájem světlého bytu 1+kk po rekonstrukci – Příbram VII Hledáte útulné a klidné bydlení v lokalitě s perfektní dostupností? Nabízíme k pronájmu byt...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc
Politických vězňů

Dlouhodobý pronájem velice pěkného - rekonstruovaného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2 + 1 / 61 m2 / v Příbrami VII, ulice Politických...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
13 000 Kč za měsíc

Byt po celkové rekonstrukci v rodinném domě v obci Vševily. Za velmi příznivých podmínek nabízíme k pronájmu byt v rodinném domě, ve druhém nadzemním...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Milínská

Hledáte pro svou rodinu prostorné a klidné bydlení, kde se budete hned od prvního dne cítit jako doma? Mám pro Vás skvělou nabídku pronájmu velmi příjemného...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
17 000 Kč za měsíc
Obránců míru

Nabízíme nezávaznou prohlídku prostor v cihlovém domě v centru Příbramě. Prostory k nájmu vhodné pro sdílené obývání slušnou a bezproblémovou partou zaměstnanců...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
5 000 Kč za měsíc
Sadová

Nájemné: 10.000,- Kč / měsíčně + poplatky za energie (4.000,- Kč) Kauce: 15.000,- Kč Nově vám k pronájmu nabízíme bytovou jednotku o dispozici 2+1 v...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc
Rožmitálská

Byt je max. pro 3-4 osoby!!! Podmínka min. na 1 rok nájemní smlouva (ne krátkodobé nájmy) a zaměstnání, bez dluhů (exekucí a insolvencí), byt je nekuřácký,...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
14 000 Kč za měsíc
Jana Žižky

Nabízím velmi pěkný byt k pronájmu v obci Jince. Byt o výměře 58m2 a dispozici 2+1 se nachází ve 2 NP cihlového bytového domu. Byt je nově...

Vloženo 8. 5. 2026
Cena:
12 000 Kč za měsíc
Táborská

Pronájem bytu 2+kk po luxusní rekonstrukci s vlastní zahradou a garáží Hledáte bydlení, kde budete prvním nájemcem v kompletně zrekonstruovaném prostoru?...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
16 000 Kč za měsíc