Ostatní k pronájmu, okres Teplice

Teplice, Severočeský kraj - okres
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 6
Řadit od:
Pronájem garážeTeplice, Jankovcova
2.000,- Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu moc hezkou - úplně novou garáž v centru Teplic ul Jankovcova. Garáž je ve špičkovém stavu - je suchá, má krásnou a čistou dlažbu, vymalované zdi interiéru i exteriéru. Je zde k dispozici elektřina - zásuvky i osvětlení. Vjezdová vrata jsou vertikálně otevírána na dálkové ovládání. Garáž je také velmi prostorná a kromě auta se do ní pohodlně vejde ještě i motorka, kola a spousta

» Více informací
Pronájem garážeDuchcov, Smetanova
1.500,- Kč/měsíc

Nabízeme k pronájmu garáž v obci Duchcov, ulice Smetanova.

» Více informací
Pronájem garážeKladruby
1.200,- Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu garáž v Kladrubech u Teplic v centru obce.

» Více informací
Pronájem Teplice, Krupská
700,- Kč/měsíc

Pronájem parkovacího stání V centru města Teplice nabízíme k pronájmu venkovní parkování vozidel - na adrese Náměstí Svobody 2985 - v areálu bývalého Telekomu. Cena za parkování 700 Kč vč. DPH za měsíc. Kauce ve výši 2.400,- Kč.

» Více informací
Pronájem garážeTeplice, Kollárova
1.380,- Kč/měsíc

Pronájem chráněného parkovacího stání v uzamykatelných prostorách Pronajmeme parkovací stání v centru města - Kollárova ul, Teplice. Jedná se o uzavřený parkovací dům s 30 parkovacími místy. Měsíční nájemné včetně elektřiny a DPH je 1.390,-Kč.

» Více informací
Pronájem garážeTeplice, Krupská
1.200,- Kč/měsíc

Pronájem chráněného parkovacího stání Pronajmeme parkovací stání v oploceném nově zrekonstruovaném místě v Teplicích za budovou České pojišťovny v centru města. Měsíční nájemné činí 1.200,-Kč + DPH.

» Více informací
Nalezené ostatní v obcích