Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 300
Řadit od:
Pronájem garážePraha - Smíchov, Holečkova
2.000,- Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem 2 parkovacích stání v podzemních garážích v lokalitě Praha 5-Smíchov, ulice Holečkova. Jedná se o celkem 2 garážová stání, umístěná ve -2. NP polyfunkčního domu z roku 2001, možnost pronájmu pouze i 1 garážového stání. Garážová stání č. 11 a 19 jsou pod uzavřením, s přímým vjezdem i výjezdem z ulice Kmochova a ihned k užívání. V místě je MHD - aut

» Více informací
Pronájem garážeOlomouc
1.200,- Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu garáž, 15 m2, Olomouc, Mošnerova ulice.

» Více informací
Pronájem garážeSlaný - Kvíc, Smečenská
1.300,- Kč/měsíc

Pronájem, Garáže, 15m2 - Slaný

» Více informací
Pronájem garážePraha - Michle, Jihlavská
1.900,- Kč/měsíc

Zprostředkujeme Vám pronájem uzamykatelného garážového stání 14 m2, ul. Jihlavská 17, Praha 4, ve 2. NP, v samostatném objektu. Jde o prostor na 1 osobní vozidlo do výšky 1,8m, vstup na čipovou kartu, poblíž metra Budějovická a Kačerov, dlouhodobě, k dispozici od 1.11.2018, pro další informace volejte prosím makléře. Ev. číslo: 25042. Bližší informace Vám sdělí Mgr. Daniel Martinů, 774 106 601,

» Více informací
Pronájem garážeČáslav, Sadová
1.200,- Kč/měsíc

Pronájem, garáž, Čáslav, ul. Sadová

» Více informací
Pronájem garážeBrno - Bystrc, Foltýnova
2.000,- Kč/měsíc

Nabízíme Vám k nájmu garáž o velikosti 18 m2 na ul. Foltýnova v Brně – Bystrci. Do garáže je zavedena elektřina. Volné ihned.

» Více informací
Pronájem garážového stáníBrno - Bystrc, Chudčická
1.200,- Kč/měsíc

Pronájem garážového stání Kamechy, Brno - Bystrc,, Žebětín ul. Chudčická, 13 m2 -

» Více informací
Pronájem garážePraha 6 - Praha - Břevnov, Předvoje
2.500,- Kč/měsíc

CHIRŠ/VK real nabízí exkluzivně k pronájmu uzavřenou zděnou garáž v bytovém domě v ulici Předvoje 13, Praha 6 - Břevnov. Garáž je prostorná, se zavedenou elektřinou, ve výborném stavu. Dvojitý zámek. PLatba za elektřinu: 200 Kč/měsíc

» Více informací
Pronájem garážeČeské Budějovice - České Budějovice 6
800,- Kč/měsíc

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž, 18 m2, v uzavřeném dvoře na Žižkově třídě v centru Českých Budějovic. Cena pronájmu je 800,-Kč/měs. K dispozici od ledna 2019. Doporučujeme.

» Více informací
Pronájem garážePraha - Troja
1.600,- Kč/měsíc

Nabízíme na pronájem garážové stání ve 2. podzemním podlaží s komfortním vjezdem i výjezdem v novostavbě bytového domu v Troji. Velikost stání 14 m2. Cena 1.600,- Kč/měs. včetně poplatků.

» Více informací
Pronájem garážeLiberec - Liberec X-Františkov, Švermova
5.000,- Kč/měsíc

Pronájem, Malé objekty, garáže Samostatný, 8m2, Liberec X-Františkov - Vhodné na prodej pečiva, tabáku či vína. Vytápění přímotopem.

» Více informací
Pronájem garážeLiberec - Liberec I-Staré Město, Pavlovická
1.500,- Kč/měsíc

Pronájem garážového stání v novostavbě nedaleko centra

» Více informací
Pronájem garážePraha - Žižkov
1.999,- Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu garážové stání o výměře 14 m2 v Praze 3 - ul. Jeseniova. Garážové stání se nachází ve 2.PP novostavby cihlového domu. Vjezd na vlastní čip. Volné od 1.12.2018.

» Více informací
Pronájem garážeČeská Lípa
3.000,- Kč/měsíc

Pronájem prostorné garáže v centru města. V garáži lze parkovat až dvě vozidla. Elektřina je zde zavedena. Výhodou jsou elektricky ovládaná vrata. Třída energetické náročnosti - G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80244.

» Více informací
Pronájem garážového stáníPraha - Žižkov, Cimburkova
3.000,- Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu garážové parkovací stání na plošině (auta nad sebou) v domě v ulici Cimburkova, Praha 3 - Žižkov. Dům se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Husinecká - 1 stanici k Hlavnímu nádraží, 3 stanice na Václavské náměstí. V případě zprostředkování pronájmu je provize pro RK ve výši 1 měsíčního nájmu + DPH.

» Více informací
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Novosedlické náměstí
1.400,- Kč/měsíc

Pronájem garáže s elektřinou v Ústí nad Labem za 1 400 Kč.

» Více informací
Pronájem garážePlzeň, Cukrovarská
1.100,- Kč/měsíc

Hledáte pronájem garáže v Plzni?

» Více informací
Pronájem garážePraha, U Waltrovky
2.000,- Kč/měsíc

K pronájmu nabízíme garážové stání v nedávno dokončené Rezidenci Waltrovka od společnosti Penta Real Estate. Garážové stání je umístěno v 1. podzemním podlaží ve zcela nové moderní budově v Praze 5, a to přímo na metru B - Jinonice. Rezidenční bydlení je propojeno s administrativními budovami. Ty poskytují obyvatelům Waltrovky veškerý komfort v podobě služeb a obchodů, díky velké oblibě této

» Více informací
Pronájem garážového stáníBrno - Trnitá, Mlýnská
2.000,- Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu parkovací stání 14,8m2 v Brně na ulici Mlýská, které se nachází v 1.PP novostavby bytového Ryolit. Vjezd je přístupný garážovými vraty na dálkové ovládání. Cena za pronájem park. stání je 2 000,-Kč/měsíc, služby spojené s užíváním společných prostor podzemních garáží jsou ve výši 246,-Kč/měs. Majitelé požadují peněžitou jistotu. Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájm

» Více informací
Pronájem garážeBrno - Husovice, Sekaninova
1.000,- Kč/měsíc

Pronájem parkovacího stání o celkové ploše cca 12 m2 v uzavřeném dvoře na ulici Sekaninova. Vstupná brána je na dálkové ovládaní. Volné ihned. Bližší informace u realitního makléře.

» Více informací