Partners Financial Services

Nové reality k pronájmu v okrese Pardubice Pardubicko, strana 4

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
108 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
náměstí Republiky

Obchodní dům Grand nabízí jedinečnou příležitost k pronájmu atraktivního gastro prostoru o velikosti 135 m2 s vlastní terasou o ploše 90 m2...

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Za Pasáží

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v administrativní budově v ulici Za Pasáží v samotném centru Pardubic.Budova splňuje všechny...

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Pernerova

Reprezentativní prostory ve středu města v administrativní budově. Kanceláře ve velikostech od 20 do 100 m2. Objekt s vlastní recepcí splňuje...

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
200 Kč za m²/měsíc
Dělnická

Pronajmeme skladovací plochy o celkové výměře 1.485 m2 (797 m2 a 688 m2) nacházející se ve II. NP v uzavřeném a střeženém...

Vloženo 27. 2. 2026
Cena:
80 Kč za m²/měsíc
Dělnická

Kanceláře jsou situovány ve dvoupodlažní administrativní budově v ulici Dělnická. Administrativní budova se nachází uvnitř udržovaného a střeženého areálu,...

Vloženo 27. 2. 2026
Cena:
160 Kč za m²/měsíc

Naše kancelář má pro vás skvělou nabídku k pronájmu je k dispozici krásný pozemek v Dražkovicích, v Pardubicích. Tento pozemek s parcelní plochou 5939...

Vloženo 27. 2. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Na Hrádku

Pronájem bytu 1+1, 28 m² – Na Hrádku 2580, Pardubice Nabízím k pronájmu byt o dispozici 1+1 o celkové výměře 28 m², který se nachází v Pardubicích...

Vloženo 25. 2. 2026
Cena:
11 000 Kč za měsíc
Pardubická

Nabízíme k pronájmu čistý a udržovaný obchodně-výrobní prostor o výměře cca 120 m² v průmyslovém areálu v Sezemicích. Prostor je vhodný pro lehkou...

Vloženo 23. 2. 2026
Cena:
30 000 Kč
S. K. Neumanna

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 35 m2 v administrativní budově areálu v ulici S.K.Neumanna. Kancelář je 1.patře (2.podlaží), s vlastním...

Vloženo 23. 2. 2026
Cena:
9 700 Kč za měsíc
Bělehradská

Nabízím k pronájmu prostor 100m2, zcela nově zrekonstruovaný, pro provozování fyzioterapie a rehabilitace...

Vloženo 23. 2. 2026
Cena:
400 Kč za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční jednotku 148 m2, určenou pro malé a střední firmy, které potřebují kombinaci skladových prostor a kancelářského...

Vloženo 12. 2. 2026
Cena:
37 500 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční jednotku -(Showroom / HQ), určenou pro firmy, investory a společnosti, které kladou důraz na reprezentaci, funkčnost a flexibilitu...

Vloženo 12. 2. 2026
Cena:
52 800 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční jednotku, určenou především pro skladování, lehkou výrobu, parkování nebo zázemí pro podnikání. Jednotka je součástí moderního...

Vloženo 12. 2. 2026
Cena:
24 000 Kč za měsíc
K Dubině

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+kk o podlahové ploše 26 m². Byt je vhodný pro 2 – 3 osoby a splňuje podmínky pro čerpání příspěvků na bydlení....

Vloženo 1. 2. 2026
Cena:
14 500 Kč za měsíc
Masarykovo náměstí

Hledáte reprezentativní kancelářské prostory přímo v centru Pardubic? Nabízíme k pronájmu moderní kanceláře na Masarykovo náměstí, v lokalitě s výbornou...

Vloženo 27. 1. 2026
Cena:
109 Kč za m²/měsíc
Palackého třída

Na jedné z hlavních pěších a dopravních tepen Pardubic – Palackého třída – je k dlouhodobému pronájmu komerční prostor s možností využití pro obchod,...

Vloženo 22. 1. 2026
Cena:
78 000 Kč za měsíc
Salavcova

Pronájem skladu, výrobních prostor Pardubice - Rosice. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme skladové nebo výrobní prostory, umístěné v průmyslovém...