Partners Financial Services

Nově v nabídce: reality k pronájmu v okrese Český Krumlov

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
75 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Pronájem rodinného domu 3+1 se zahradou, užitná plocha cca 150 m2, velmi klidná lokalita, Radčice, Malonty. Tento dům nabízí nájemcům dostatek...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Sídliště Plešivec

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 3+1 s halou a lodžií, 78 m2, v pátém patře pěti patrového panelového domu s výtahem, Sídliště...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
16 000 Kč za měsíc
Sídliště Plešivec

Jedná se o pronájem velice prostorného a částečně rekonstruovaného, prostorného bytu v žádaném členění 3+1 se středovou halou a lodžií s celo prosklenou...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
19 640 Kč za měsíc
Kaplická

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 o velikosti 68 m2 v 2. patře bytového domu v Českém...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
17 000 Kč za měsíc
Omlenická

REALDOMUS vám exkluzivně zprostředkuje pronájem bytu č.6 o dispozici 1+1 o podlahové ploše 30 m2 v ulici Omlenická v Kaplici. Bytová jednotka...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
10 500 Kč za měsíc
Omlenická

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem garáže o užitné ploše 25 m2. Garáž se nachází v Omlenické ulici na okraji města Kaplice. Garáž...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
3 000 Kč za měsíc
Omlenická

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem nebytových výrobních/skladovacích prostor č. 21 o výměře 79 m2. Jedná se o prostory v přízemí s bezbariérovým...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
12 000 Kč za měsíc
Blansko

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem výrobních/skladovacích prostor o celkové ploše 1500 m2 v obci Blansko, Kaplice. Jedná se o dvoupodlažní...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
67 Kč za m²/měsíc
Mirkovice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem světlého prostorného bytu 2+1 (45 m2) s lodžií po celkové rekonstrukci a s dvěma sklepy v obci Mirkovice....

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu krásný podkrovní byt o dispozici 2+1 a výměře 59 m², který se nachází v klidné části komplexu Wellness Hotel Frymburk a.s. (adresa...

Vloženo 17. 3. 2026
Cena:
12 500 Kč za měsíc
Kyselov

Kompletně zařízený apartmán 3+1, plocha 70 m2, Kyselov u Vyššího Brodu. Vhodný pro firmy a pracovní agentury k ubytování 3-7 osob. Tři samostatné...

Vloženo 11. 2. 2026
Cena:
30 000 Kč za měsíc
Kyselov

Kompletně zařízený byt 3+1 o ploše 70 m2 v Kyselově u Vyššího Brodu Apartmán se nachází ve druhém patře nově zatepleného cihlového domu v...

Vloženo 15. 12. 2025
Cena:
18 000 Kč za měsíc
Strahovská

Nabízíme k pronájmu garáž o výměře 17 m2 v ulici Strahovská ve Velešíně. Garáž je v dobrém stavu a je do ní zavedena elektřina, což umožňuje...

Vloženo 15. 4. 2026
Cena:
1 950 Kč za měsíc
5. května

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu světlý byt po kompletní rekonstrukci 2+1 o velikosti 62 m2, umístěný ve 4. patře panelového domu s výtahem,...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Sídliště

Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 3+kk ve Velešíně, v ulici Sídliště. Byt o celkové výměře 59 m² se nachází v 5. patře...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
11 800 Kč za měsíc

Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu byt 1+KK v krásném prostředí Wellness Hotelu Frymburk. Jedná se o byt umístěný v 1. nadzemním podlaží. Byt je částečně...

Vloženo 27. 4. 2026