Partners Financial Services

Nově v nabídce: reality Rokycany, strana 3

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
67 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Čilina

Prodej zahradní chaty s pozemkem 394 m2. Chatka leží ve velice oblíbené rekreační lokalitě Čilina na Plzeňském předměstí v Rokycanech. V současné...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
2 495 000 Kč

Nabízím k prodeji spoluvlastnictví na zemědělských pozemcích v okrese Rokycany, katastrální území Borek u Rokycan, obec Rokycany. Pozemky jsou zapsány...

Vloženo 14. 4. 2026
Cena:
203 728 Kč
Pod Kotlem

Dámy a pánové, Máme pro Vás skvělou příležitost jak si postavit vlastní rodinný dům na nádherném pozemku o výměře 929 m2 situovaném ve výjimečné...

Vloženo 4. 4. 2026
Cena:
4 590 000 Kč
Jiráskova

Nabízíme k pronájmu komerční prostor v přízemí budovy No. 2 o výměře 56 m2 v Rokycanech (Malé náměstí). Prostor se skládá z větší místnosti...

Vloženo 6. 4. 2026
Cena:
17 000 Kč za měsíc

Hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností? Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+kk v atraktivním developerském projektu Čilina...

Vloženo 23. 3. 2026
Cena:
3 996 200 Kč

Hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností? Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 4+kk v atraktivním developerském projektu...

Vloženo 15. 9. 2025
Cena:
8 041 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 677 m2 – Rokycany, část NěmčičkyNabízíme k prodeji atraktivní pozemek o výměře 677 m2 v klidné a vyhledávané...

Vloženo 24. 3. 2026
Cena:
2 301 800 Kč
Polní

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
6 986 000 Kč
Polní

Hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností? Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+kk v atraktivním developerském projektu...

Vloženo 15. 9. 2025
Cena:
6 596 000 Kč
Zeyerova

Předmětem pronájmu jsou skladové prostory nalézající se v uzavřeném areálu bývalých Kovohutí v Rokycanech. Prostor o výměře 270 m2 se nachází...

Vloženo 17. 10. 2025
Cena:
13 000 Kč za měsíc
Tyršova

S radostí vám mohu představit novou příležitost ke koupi tohoto krásného domu v Rokycanech. Dům se nachází nedaleko centra města, ale přesto v klidné...

Vloženo 16. 3. 2026
Cena:
10 990 000 Kč
Pražská

Představte si ráno, kdy vám vůni kávy nepřehluší ruch města, ale doprovodí ji zpěv ptáků ze zahrady. Místo, kde si děti mohou hrát bosky v trávě a vy...

Vloženo 16. 7. 2025
Cena:
7 750 000 Kč
Josefa Tomáška

Pronajmu kancelář v cihlovém domě 1+1 v Rokycanech v ulici Josefa Tomáška o rozloze 51m2 .V nebytových prostorách se nachází chodba, větší...

Vloženo 2. 2. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Josefa Tomáška

Pronajmu kancelář v cihlovém domě 1+1 v Rokycanech v ulici Josefa Tomáška o rozloze 57m2 .V nebytových prostorách se nachází chodba, větší...

Vloženo 2. 2. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Josefa Tomáška

Pronajmu byt v cihlovém domě 1+1 v Rokycanech v ulici Josefa Tomáška o rozloze 57m2 .V bytě se nachází chodba, větší kuchyň do tvaru L s vestavěnou...

Vloženo 26. 1. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Josefa Tomáška

Pronajmu byt v cihlovém domě 1+1 v Rokycanech v ulici Josefa Tomáška o rozloze 51m2 .V bytě se nachází chodba, větší kuchyň do tvaru L s vestavěnou...

Vloženo 26. 1. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Zeyerova

Předmětem pronájmu jsou kancelářské prostory o výměře 89 m2, které se nacházejí v areálu bývalých Kovohutí Rokycany. Kanceláře se nacházejí...

Vloženo 31. 10. 2025
Cena:
10 400 Kč za měsíc
Václava Nového

Předmětem pronájmu je kancelářský prostor o výměře m2, které se nacházejí v areálu bývalých Kovohutí Rokycany. Kanceláře se nacházejí v 2....

Vloženo 28. 1. 2026
Cena:
2 950 Kč za měsíc
Boženy Němcové

Předmětem pronájmu je zděná jednopodlažní skladová hala, o výměře cca 745 m2. Vjezd do haly má automatické rolety, resp. vrata. Podlaha je...

Vloženo 23. 1. 2026
Cena:
37 250 Kč za měsíc
Boženy Němcové

Předmětem pronájmu je zděná jednopodlažní skladová hala, o výměře cca 2.152 m2. Vjezd do haly má automatické rolety, resp. vrata. Podlaha je...

Vloženo 12. 3. 2025
Cena:
50 Kč za m²/měsíc