Partners Financial Services

Nově v nabídce: reality Plzeň 1

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
107 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Bolevecká

Byt s dispozicí 2+kk o výměře cca 65 m2 včetně balkonu ( cca 6 m2) se nachází ve 2. nadzemním podlaží novostavby v ul. Bolevecká...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
18 000 Kč za měsíc
Hodonínská

Nabízíme vám k pronájmu hezký byt o dispozici 1+kk, 31m2, v 6. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem v ulici Hodonínská v Plzni. Bytová...

Vloženo 30. 4. 2026
Cena:
9 200 Kč za měsíc
Sokolovská

Prodej bytu 2+1 o užitné ploše 56 m² + sklep 3 m² v ulici Sokolovska (Bolevec). Byt se nachází v udržovaném panelovém domě a je v zachovalém stavu. Vše...

Vloženo 29. 4. 2026
Cena:
4 663 350 Kč
Komenského

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem bytu 2+kk, 35,5 m2, v 6. patře revitalizovaného panelového domu, na klidném místě v Bolevci. Prostorný...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
12 000 Kč za měsíc
Žlutická

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem zcela nového a velice moderního bytu 2+kk o podlahové ploše 47m2 + velká, zastřešená terasa 9m2....

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
13 900 Kč za měsíc
Gerská

Nabízíme Vám k pronájmu slunný a teplý byt 3+1 s velkou lodžií v žádané lokalitě Plzně v Gerské ulici v Bolevci. Bytová jednotka o celkové rozloze cca...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
16 900 Kč za měsíc
Mutěnická

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme výjimečnou nabídku prodeje velkého bytu 4+kk, který je v osobním vlastnictví a nachází se v posledním, 5. patře....

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
10 500 000 Kč
Bzenecká

Předmětem pronájmu je prostorná bytová jednotka o dispozici 2+1 a rozloze 68 m2 s balkonem. Byt se nachází v 3. NP bez výtahu v Plzni, ul....

Vloženo 30. 4. 2026
Cena:
13 900 Kč za měsíc
Pálavská

Nabízíme k pronájmu příjemný a slunný byt o dispozici 2+kk a o užitné ploše 57 m², který se nachází v žádané lokalitě Plzně, Sylván. Byt se nachází v...

Vloženo 14. 4. 2026
Cena:
16 500 Kč za měsíc
Pod Všemi svatými

Naše společnost nabízí k pronájmu byt o dispozici 2+kk a přibližné výměře 42 m2, nacházejícího se ve 2. podlaží zrekonstruovaného bytového...

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
12 690 Kč za měsíc
Studentská

Jaké jsou Vaše sny o bydlení. Hledáte byt na okraji Plzně s dobrou dostupností balkonem a parkováním? Je Vaší prioritou klidné místo s možností rychle...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
7 490 000 Kč
Bolevecká

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, kompletně zařízený byt v srdci Plzně, v žádané lokalitě Severního Předměstí. Byt o dispozici 2+kk a ploše 62,2 m2...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
22 000 Kč za měsíc
alej Svobody

Nabízíme k pronájmu atraktivní a vzdušné prostory v 1. patře zavedeného obchodního centra Družba, jehož metráž činí cca 641 m² a nabízí tak maximální...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
105 765 Kč za měsíc
alej Svobody

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
105 765 Kč za měsíc
alej Svobody

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
105 765 Kč za měsíc
alej Svobody

K prodeji nabízíme hezký, světlý byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk s balkonem, situovaný ve vyhledávané lokalitě Plzeň – Lochotín.Byt o podlahové...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
3 290 000 Kč
Elišky Krásnohorské

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+1 s vlastním balkónem v mezipatře v Plzni Elišky Krásnohorské. Dům je po kompletní revitalizaci vč. zateplení...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
4 599 997 Kč
alej Svobody

Nabízíme k pronájmu atraktivní a nadstandardně prosvětlený nebytový prostor o celkové výměře cca 650 m² v 1. patře zavedeného objektu OC Družba v...

Vloženo 25. 3. 2026
Cena:
165 Kč za m²/měsíc
alej Svobody

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 4+1 (84m2), který se nachází v ulici Alej Svobody v Plzni na Lochotíně. Bytová jednotka se nachází ve 2.patře...

Vloženo 7. 4. 2026
Cena:
19 000 Kč za měsíc
Brněnská

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+1 (39m2) v Plzni v ulici Brněnská. Bytová jednotka se nachází v 6. patře panelového domu s výtahem. Bytový...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
11 500 Kč za měsíc