Partners Financial Services

Nově v nabídce: reality Lounsko, strana 8

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
193 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.k.ú. LounyLV č. 4071 o výměře 18952 m2• Parcela č. 3800/111 - o výměře 4913...

Vloženo 19. 3. 2026
Cena:
1 144 218 Kč
Jungmannova

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s velkou terasou a dvěma garážemi v klidné části Loun. Dispozice domu 5 + 1 o celkové podlažní ploše 124 m²...

Vloženo 15. 2. 2026
Cena:
6 290 000 Kč

Nabízíme k prodeji svažitý pozemek umístěný na kraji obce Černčice, ulice U Kostela v bezprostřední vzdálenosti 1 km od města Louny. Na hranici pozemku...

Vloženo 27. 3. 2026
Cena:
730 000 Kč

U nás nakupujete přímo od vlastníka - bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc!k.ú. VojničkyLV č. 150 o výměře 5730 m2• Parcela č. 175/49...

Vloženo 2. 4. 2026
Cena:
280 000 Kč

U nás nakupujete přímo od vlastníka - bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc!k.ú. VojničkyLV č. 150 o výměře 5229 m2• Parcela č. 181/36...

Vloženo 2. 4. 2026
Cena:
250 000 Kč
Postoloprtská

BEZ PROVIZENabízíme k pronájmu skladovací a výrobní prostory v průmyslovém areálu v Lounech s výborným napojením na dálnici D7 směřující k německým hranicím...

Vloženo 10. 9. 2025
Cena:
Cena na dotaz

Prodáme areál, kde se dlouhodobě vyrábí exkluzivní kovový nábytek, svítidla a dekorativní doplňky. Areál je ve velmi pěkném stavu. V roce 2016 byl areál...

Vloženo 19. 3. 2026
Cena:
18 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 27 235 m2 v obci Brodec u Loun, ideální především jako investice. Pozemek mírně svažitý navazuje na rekreační...

Vloženo 1. 8. 2024
Cena:
2 000 000 Kč

Prodáme výrobní areál, kde se dlouhodobě vyrábí exkluzivní kovový nábytek, svítidla a dekorativní doplňky. Areál je ve velmi pěkném stavu. V roce 2016...

Vloženo 19. 3. 2026
Cena:
18 000 000 Kč

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout chatu uprostřed lesa s výhledem na řeku Ohři v okrajové části obce Koštice. Chata je dřevěná na zděné podezdívce....

Vloženo 17. 3. 2026
Cena:
360 000 Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.k.ú. Chraberce LV č. 58 a 256 o celkové výměře 204161 m2LV 58• Parcela č. 105/16...

Vloženo 17. 3. 2026
Cena:
8 065 000 Kč

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím k prodeji chatu o výměře 47 m2 s pozemkem o výměře 99 m2 v Počedělicích u Volenic. Jedná se...

Vloženo 6. 9. 2024
Cena:
1 190 000 Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.k.ú. ChraberceLV č. 58 a 256 o celkové výměře 60568 m2LV 58• Parcela č. 421/2...

Vloženo 3. 2. 2026
Cena:
2 395 000 Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.k.ú. ChraberceLV č. 58 a 256 o celkové výměře 71036 m2LV 58• Parcela č. 105/16...

Vloženo 3. 2. 2026
Cena:
2 819 000 Kč

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují koupi rodinného domu v obci Nečichy v okrese Louny. Rodinný dům má v současnosti dvě obytné jednotky se samostatnými...

Vloženo 9. 12. 2025
Cena:
8 999 000 Kč
Husova

Nabízíme k pronájmu oplocený pozemek o výměře cca 10 000 m2 se zpevněným asfaltovým povrchem, vhodný pro manipulaci a provoz těžké techniky....

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
120 000 Kč za měsíc
Husova

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
120 000 Kč za měsíc
Postoloprtská

K pronájmu nábízíme skladovo-výrobní prostor s výměrou 1 195 m2 včetně kanceláře 26 m2 v oploceném průmyslovém areálu Louny. Prostor...

Vloženo 2. 1. 2025
Cena:
113 Kč za m²/měsíc
Postoloprtská

K pronájmu nábízíme skladové a výrobní prostory o celkové výměře 13 240 m2, kde se v celém průmyslovém areálu nabízí množství jednotek různého...

Vloženo 2. 1. 2025
Cena:
100 Kč za m²/měsíc
Postoloprtská

Nabídka k pronájmu bývalého administrativního prostoru se širokým využitím o celkové ploše 1060m2, rozložené do dvou podlaží, spojených centrálním...

Vloženo 20. 12. 2024
Cena:
Cena na dotaz