Partners Financial Services

Byty Mariánské Lázně, strana 5

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
107 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Hlavní třída

Prodej bytu 2+1, 56 m², TOP centrum, Hlavní třida – Mariánské Lázně Nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt 2+1 o velikosti 56 m², který...

Vloženo 25. 2. 2026
Cena:
3 100 000 Kč
Americká

Exkluzivně nabízím zprostředkování prodeje velmi pěkné, zrekonstruované bytové jednotky 3+kk o výměře 65 m2, umístěné ve 2. patře cihlového...

Vloženo 19. 2. 2026
Cena:
4 190 000 Kč
Karlovarská

Dámy a pánové,Dovolte nám představit jeden z nejhezčích bytů po velmi vkusné rekonstrukci, které lázeňské město Mariánské Lázně nabízí. Byt je dispozičně...

Vloženo 5. 2. 2026
Cena:
5 900 000 Kč
Luční

Nabízím zprostředkování dlouhodobého pronájmu útulného bytu 2+1 přímo v centru Mariánských Lázní, v ulici Luční. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového...

Vloženo 2. 2. 2026
Cena:
13 000 Kč za měsíc
Hroznatova

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 4+1 a podlahové ploše 79,3 m², který se nachází ve 3. NP cihlového domu v klidné části Mariánských Lázní...

Vloženo 28. 1. 2026
Cena:
3 800 000 Kč
Anglická

Exkluzivně nabízím zprostředkování prodeje mimořádné bytové jednotky 4+1 se dvěma koupelnami a prostorným balkonem, situované v samotném srdci Mariánských...

Vloženo 27. 1. 2026
Cena:
8 300 000 Kč
Lesní

Byt 3+kk s vlastním vchodem, 88 m2 – Mariánské Lázně, Lesní uliceCena po snížení: pouhých 47 727 Kč/m2 – nabídka, která v této lokalitě...

Vloženo 21. 1. 2026
Cena:
4 200 000 Kč
Lesní

Cena po snížení: pouhých 42 500 Kč/m2 – nabídka, která v této lokalitě nemá konkurenci.Mariánské Lázně jsou místem, kde bydlení není jen otázkou...

Vloženo 21. 1. 2026
Cena:
5 100 000 Kč
Hlavní třída

Rádi vám zprostředkujeme nově zrekonstruovaný byt v developerském projektu "Villa Emma". Tento podkrovní byt je umístěn ve 3. patře třípodlažního bytového...

Vloženo 20. 1. 2026
Cena:
4 855 000 Kč
Mladějovského

Nabízíme k prodeji byt 3+1 bytovém domě na ulici Mladějovského v lázeňském centru Mariánských Lázních, který je umístěný ve 4. patře bytového domu bez...

Vloženo 5. 12. 2025
Cena:
3 996 000 Kč
Masarykova

Nabízíme k prodeji byt 3+kk se dvěma balkony o velikosti 82 m2 v bytovém domě na Masarykově ulici, který se nachází v lázeňském centru Mariánských...

Vloženo 5. 12. 2025
Cena:
9 600 000 Kč
Třebízského

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt 3+kk v osobním vlastnictví o celkové výměře 94 m2, který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Mariánských...

Vloženo 5. 12. 2025
Cena:
7 500 000 Kč
Anglická

Prodej dvou bytů v prvním a pátém patře v centru Mariánských Lázních. Jeden byt je 2+1 o výměře 82,5 m2 a druhý byt je 2+kk o výměře 74,2 m2....

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
13 370 000 Kč
Hlavní třída

Nabízíme k prodeji podkrovní byt v novém developerském projektu "Villa Emma", který se nachází přímo v srdci města Mariánské Lázně. Tento byt o dispozici...

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
3 454 000 Kč
Hlavní třída

Nabízíme k prodeji podkrovní byt o dispozici 2+kk v developerském projektu "Villa Emma", situovaný v nově zrekonstruovaném cihlovém domě na Hlavní třídě...

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
5 300 000 Kč
Hlavní třída

Prodej nového bytu po kompletní rekonstrukci v developerském projektu "Villa Emma". Tento byt je situován ve druhém patře třípodlažního cihlového domu....

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
3 720 000 Kč
Hlavní třída

Nabízíme k prodeji byt v novém developerském projektu "Villa Emma", který se nachází přímo v srdci města Mariánské Lázně. Tento byt o dispozici 2+kk má...

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
5 786 000 Kč
Hlavní třída

Prodej nového bytu po kompletní rekonstrukci v developerském projektu "Villa Emma". V bytě je nová koupelna, včetně zřizovacích předmětů, dlažby apod....

Vloženo 22. 10. 2025
Cena:
3 020 000 Kč
Hlavní třída

Nabízíme k prodeji nový byt po kompletní rekonstrukci v developerském projektu "Villa Emma". V bytě je nová koupelna, včetně zřizovacích předmětů, dlažby...