Pozemky

obec Smidary (okres Hradec Králové)
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Počet nemovitostí: 5
Řadit od:
Prodej louky, 1575m2Smidary
55.125 Kč (35,- Kč za metr)

Prodej, pozemek, 1575 m?, Smidary

» Více informací
Prodej stavební parcely, 8125m2Smidary, Hradčany
2.800.000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 8.125 m2 v ulici Hradčany, obec Smidary, okres Hradec Králové. Pozemek je dle územního plánu k zastavění rodinných domů, resp. k výstavbě rodinných domů s možností chovatelského a pěstitelského zázemí. Pozemek je rovinatý a nachází se v katastrálním území Smidary, zastavitelná plocha navazující na západní okraj zastavěného území Smidar.

» Více informací
Prodej stavební parcely, 4060m2Smidary, Hradčany
1.400.000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 4.060 m2 v ulici Hradčany, obec Smidary, okres Hradec Králové. Pozemek je dle územního plánu k zastavění rodinného domu, resp. k výstavbě rodinného domu s možností chovatelského a pěstitelského zázemí. Pozemek je rovinatý a nachází se v katastrálním území Smidary, zastavitelná plocha navazující na západní okraj zastavěného území Smidar.

» Více informací
Prodej stavební parcely, 4065m2Smidary, Hradčany
1.400.000 Kč (344,- Kč za metr)

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 4.065 m2 v ulici Hradčany, obec Smidary, okres Hradec Králové. Pozemek je dle územního plánu k zastavění rodinného domu, resp. k výstavbě rodinného domu s možností chovatelského a pěstitelského zázemí. Pozemek je rovinatý a nachází se v katastrálním území Smidary, zastavitelná plocha navazující na západní okraj zastavěného území Smidar.

» Více informací
Prodej stavební parcelySmidary
249.000 Kč (579,- Kč za metr)

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Nabízíme k prodeji rovinatý stavebni pozemek o výměře 430m2 v obci Smidary, v okrese Hradec Králové. Pozemek je oplocený a je možné jej napojit na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Pro více informací kontaktujte makléřku. Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů

» Více informací