Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 553
Řadit od:
Prodej garáže
1.000.000,- Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vinného sklípku v žádané lokalitě ve Bzenci . Sklep je rozdělen na vstupní místnost s lisovnou , kuchyňkou a WC a dále dva samostatné kvelbené sklepy. Jeden slouží k posezení s krbem a druhý je určen na uskladnění a archivaci vína , s možností dalšího rozšíření do půdy. Sklep je napojen na IS s teplou a studenou vodou . Příjezd je zajištěn v létě i v zimě

» Více informací
Prodej garáže
87.000,- Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej izolované montované garáže typ ALTAMOS 0603. Garáž má stěny, střechu i dvoukřídlé dveře z izolačních PUR panelů o tl. 60mm. Izolační vlastnosti podobné jako dutinková cihla o tl. 350mm. Garáž je dodávána v rozloženém stavu jako stavebnice systému GARÁŽ 123 a lze ji snadno smontovat dle návodu. Je možné ji nainstalovat kdekoliv na rovný betonový povrch bez stav

» Více informací
Prodej garážového stáníČeské Budějovice - České Budějovice 3, B. Smetany
380.000,- Kč

Prodej, Garážové stání - Centrum

» Více informací
Prodej garážeUničov
135.000,- Kč

Prodej, garáž, Uničov

» Více informací
Prodej garážeDěčín - Děčín II-Nové Město, Tylova
120.000,- Kč

Prodej zděné udržované garáže v klidné lokalitě Děčíně II, v ulici Tylova. Garáž je součástí pozemku - zast.plocha a nádvoří o celkové výměře 27 m2, s existujícími rozvody elektřiny.

» Více informací
Prodej garážeOstrava, Výstavní
130.000,- Kč

Prodej, garáž, 19 m, Ostrava - Mariánské Hory, ul. Výstavní

» Více informací
Prodej garážeOstrava, Výstavní
145.000,- Kč

Prodej, garáž, 18 m2, Ostrava, ul. Výstavní

» Více informací
Prodej garážeTeplice, Bílinská
155.000,- Kč

Prodej, garáž, 20 m2, DV, Teplice, ul. Bílinská

» Více informací
Prodej garážePraha - Dejvice, Generála Píky
380.000,- Kč

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž o velikosti 15,4 m2 v ul. Generála Píky nedaleko Vítězného náměstí, Praha 6 - Dejvice. Garáž je v osobním vlastnictví a je postavena na státním pozemku. Vrata jsou nová, garáž je po částečné rekonstrukci. Zpevněná příjezdová cesta. Elektřina není zavedena.

» Více informací
Prodej garážeKralupy nad Vltavou, Minická
215.000,- Kč

Zděná garáž v osobním vlastnictví 28m2. Elektřina zavenená (nyní odpojená). Jedná se o soubor šesti řadových garáží, nacházejícíh se v Kralupech nad Vlt. poblíž lokality Na Žebrech. Garáž je ihned volná. Fotografie jsou ilustrativní.

» Více informací
Prodej garážeČeské Budějovice, Nádražní
220.000,- Kč

Přímý majitel nabízí k prodeji garáž v osobním vlastnictví, která se nachází v blízkosti křižovatky ulic Nádražní a Jírovcova v Českých Budějovicích. Po dohodě je možné ji připojit k elektrickému rozvodu. Příjezd je zajištěn po obecní komunikaci. MHD je v dosahu 150 m. Cena je 220.000,- Kč. Při rychlém jednání je možná sleva..

» Více informací
Prodej Ústí nad Labem, Opletalova

Prodej domu s byty a nebytovými prostory

» Více informací
Prodej garážového stáníPraha - Kunratice, Pod Haltýřem
450.000,- Kč

Prodej garážového stání v objektu č.p. 1497, ulice: Pod Haltýřem, Praha 4 - Kunratice. Garážové stání je možné použít i pro větší vozy, celý prostor je monitorován kamerovým systémem.

» Více informací
Prodej Havířov
139.000,- Kč

Rekonstruovaná garáž ve výborném stavu, určená i pro kutily, střecha po rekonstrukci, natřená, zateplená vrata, pracovní ponk, doporučuji!. Do konce listopadu 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,79 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

» Více informací
Prodej garážePraha 4 - Praha - Záběhlice, Zvolenská
500.000,- Kč

Dovoluji si vám nabídnout prodej zděné řadové garáže o podlahové ploše 16 m2 na vlastním pozemku, s podílem na společném dvoře a příjezdové cestě. Garáž je umístěna v ulici Zvolenská na sídlišti Spořilov, v uzavřeném dvoře s uzamykatelnými vraty. V garáži je zavedena elektřina 230V s vlastním poměrovým měřidlem. Garáž má podlahovou plochu 2,8 m x 5,8 m a světlost vjezdových vrat je 2,08 m (š) x 2,

» Více informací
Prodej garážeMost, Hořanská cesta
215.000,- Kč

Prodej garáže v Mostě.

» Více informací
Prodej garážeNové Strašecí
78.000,- Kč

Garáž, kat. úz. a obec Nové Strašecí, okres Rakovník

» Více informací
Prodej garážeBrno - Černá Pole, Drobného
590.000,- Kč

Prodej, Malé objekty, garáže Rohový, 22m2, Černá Pole - Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji garáž, jenž se nachází v katastrálním území Brno-město. Samotná garáž leží ve dvorním traktu, na ulici Drobného a na pozemku, který je v osobním vlastnictví. Celková výměra pozemku činí 22m2. Velkou výhodou je pak montážní jáma. Jelikož se nemovitost nachází v modré zóně, získává majitel taktéž zdarma tzv. re

» Více informací
Prodej garážeJindřichův Hradec, Arch. Teplého
320.000,- Kč

Prodej, garáž, 20 m2, Jindřichův Hradec, ul. Arch. Teplého

» Více informací
Dražba garážeNové Strašecí
Vyvolávací cena: 78.000,- Kč

Garáž, kat. úz. a obec Nové Strašecí, okres Rakovník

» Více informací