Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 471
Řadit od:
Prodej garážeMladá Boleslav, Mládežnická

Pronajmu garáž v Havlíčkově ul u OMV, Mladá Boleslav - v novostavbě, 2.NP v parkovacím domě, využitelné i jako sklad, objekt je zabezpečen, volná ihned. Je požadován nájem půl roku předem, vše dohodou, cena 2000,-Kč/měs.

» Více informací
Prodej garážePardubice, kpt. Nálepky
170.000,- Kč

Prodáme řadovou garáž v Pardubicích na Dukle u točny trolejbusu č. 5

» Více informací
Prodej garáže
1.000.000,- Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vinného sklípku v žádané lokalitě ve Bzenci . Sklep je rozdělen na vstupní místnost s lisovnou , kuchyňkou a WC a dále dva samostatné kvelbené sklepy. Jeden slouží k posezení s krbem a druhý je určen na uskladnění a archivaci vína , s možností dalšího rozšíření do půdy. Sklep je napojen na IS s teplou a studenou vodou . Příjezd je zajištěn v létě i v zimě

» Více informací
Prodej garážeBrno, Kounicova
50.000,- Kč

Nabízíme prodej monolitické přenosné garáže 20 m2 s plechovými vraty.

» Více informací
Prodej garážeBrno, Urxova
470.000,- Kč

Nabízíme garáž v Brně - Komíně.

» Více informací
Prodej garáže
87.000,- Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej izolované montované garáže typ ALTAMOS 0603. Garáž má stěny, střechu i dvoukřídlé dveře z izolačních PUR panelů o tl. 60mm. Izolační vlastnosti podobné jako dutinková cihla o tl. 350mm. Garáž je dodávána v rozloženém stavu jako stavebnice systému GARÁŽ 123 a lze ji snadno smontovat dle návodu. Je možné ji nainstalovat kdekoliv na rovný betonový povrch bez stav

» Více informací
Prodej garážeBrno, Vavřinecká
395.000,- Kč

Nabízíme k prodeji garáž v Brně - Komíně.

» Více informací
Prodej garážeNýřany
120.000,- Kč

Prodej řadové garáže 24m2 v osobním vlastnictví, Nýřany

» Více informací
Prodej garážeBrno - Slatina, Mikulčická
490.000,- Kč

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout prostornou zděnou garáž o zastavěné ploše 22m2, užitné ploše 18m2 s vnitřním rozměrem cca 6 x 3 m a zvýšením průjezdem s otvorem 2,4 x 2,4 m. Garáž je stavěna svépomocí a je ve velmi dobrém stavu. Loni zateklo stropem a opadala omítka ze stropu. Byla udělána kompletně nová střecha již nezatéká. Je pouze na zvážení nového majitele, zda strop nedoš

» Více informací
Prodej garážePraha - Dolní Měcholupy
470.000,- Kč

Nabízíme k prodeji zděnou garáž v osobním vlastnictví o výměře 21m2, v ulici U Přejezdu na Praha 10. Jedná se o řadovou garáž na vlastním pozemku v klidné vilové čtvrti. Možno zavést elektřinu. Ohledně bližších informací, či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej garážeČeské Budějovice
320.000,- Kč

Prodej družstevní garáže s možností převodu do osobního vlastnictví, Jírovcova ul., České Budějovice.

» Více informací
Prodej Šanov
2.990.000,- Kč

Ve Výhradním zastoupení majitele, Vám nabízím k prodej dům V Šanově, o dispozici 5+1 s pozemkem 1037 m2. Jedná se o rovinatý terén.

» Více informací
Prodej garážePraha - Dolní Měcholupy, U přejezdu

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej garáže v Praze, Dolní Měcholupy. Garáž se nachází na ulici Pod lesíkem. Jedná se o zděnou garáž o podlahové ploše 21 m2, ve výborném stavu. Možnost připojení elektřiny. Vilová čtvrť, perfektní příjezd. OV. V případě dotazů mě neváhejte ihned kontaktovat. Provize RK je 50 000 Kč.

» Více informací
Prodej garážeChlum u Třeboně, Sídliště F. Hrubína
165.000,- Kč

Prodej, garáž, Chlum u Třeboně, ul. Sídliště F. Hrubína

» Více informací
Prodej garážeZnojmo
220.000,- Kč

K prodeji nabízíme garáž umístěnou v řadové zástavbě garáží na ulici Přímětická ve Znojmě. Garáž o výměře 18 m2 je nově vymalovaná, má novou střešní krytinu včetně izolace - PVC pásy a klempířské úpravy. Možnost využít i jako sklad drobného materiálu.

» Více informací
Prodej garážeBrno - Židenice, Marie Kudeříkové
450.000,- Kč

Prodej garáže, Brno-Židenice, ul. Marie Kudeříkové

» Více informací
Prodej garážeMost, Žatecká
260.000,- Kč

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují prodej garáže v osobním vlastnictví v Mostě, ul. Žatecká. Garáž, s výměrou 21m2, se nachází v klidné části obce. Garáž disponuje elektricky stahovatelnými vraty, elektřinou s vlastním jističem a je dobrém, udržovaném stavu. Příjezd ke garáži je po zpevněné cestě. V případě zájmu zajistíme optimální variantu financování na tuto nemovitost.

» Více informací
Prodej garážeIvančice, U Malovaného mlýna
159.075,- Kč

Prodej garáže, Ivančice

» Více informací
Prodej garážeOstrava, U Kotelny
105.000,- Kč

Prodej, garáž, 21 m2, Ostrava - Hrabová, ul. U Kotelny

» Více informací
Prodej garážeDěčín - Děčín VI-Letná

Prodej garáže 19 m2 v Děčíně VI - Letné. Řadová pěkná garáž s elektřinou na vlastním pozemku se nachází ve vyhledávané lokalitě. Top stav. Ihned volná.

» Více informací