Garáže, Zlínký kraj

Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 12
Řadit od:
Prodej garáže
87.000,- Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej izolované montované garáže typ ALTAMOS 0603. Garáž má stěny, střechu i dvoukřídlé dveře z izolačních PUR panelů o tl. 60mm. Izolační vlastnosti podobné jako dutinková cihla o tl. 350mm. Garáž je dodávána v rozloženém stavu jako stavebnice systému GARÁŽ 123 a lze ji snadno smontovat dle návodu. Je možné ji nainstalovat kdekoliv na rovný betonový povrch bez stav

» Více informací
Prodej garážeZlín, Zelinova
259.000,- Kč

Prodej garážového stání v bytovém domě Zlín, Zelinova ulice. Garážové stání se nachází ve 2. podzemním podlaží bytového domu v nově vystavěné lokalitě. Stání je koncové, přináleží k němu spoluvlastnický podíl na společných částech budovy a pozemku. Využijte možnost garážování svého vozidla přes zimu.

» Více informací
Prodej garážeUherský Brod, Osvoboditelů
250.000,- Kč

Nabízíme prodej garáže v Uherském Brodě, lokalita u rybníka. Zavedená elektřina, udržovaná.

» Více informací
Prodej garážeZlín, Dřevnická
220.000,- Kč

Prodej garáže na Bartošově čtvrti.

» Více informací
Prodej garážeZlín
350.000,- Kč

Nabízíme k prodeji garáž ve Zlíně - Jižních svazích, na ulici Slezská. Velikost garáže je 600 x 305 cm, mají šířku 248 cm. Více informací u makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79817.

» Více informací
Prodej garážeBystřice pod Hostýnem
130.000,- Kč

Nabízíme prodej garáže v řadovém řešení na okraji města Bystřice pod Hostýnem- lokalita Na Cihelně. Velikost garáže je 24 m2 a je zde úplně nová elektřina (14 dní) s vlastním odpočtem.

» Více informací
Dražba garážeOstrožská Nová Ves
Vyvolávací cena: 173.334,- Kč

Dvě garáže, k.ú. a obec Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště

» Více informací
Prodej garážeOstrožská Nová Ves
173.334,- Kč

Dvě garáže, k.ú. a obec Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště

» Více informací
Prodej garážeMorkovice-Slížany
100.000,- Kč

V rámci insolvenčního řízení nabízíme k prodeji garáž v původním stavu v lokalitě Morkovice v řadě podobných garáží na okraji obce.Prodej nejvyšší nabídce.

» Více informací
Prodej garážeChropyně, Nádražní
265.000,- Kč

Nabízím se souhlasem majitele k prodeji garáž v osobním vlastnictví. Garáž se nachází na sídlišti na ulici Nádražní v Chropyni. Jedná se o zděnou garáž o podlahové ploše 18 m2, ve výborném stavu, instalace elektřiny je provedena. Všechny okolní garáže jsou rovněž zánovní, jsou využívány a udržovány. Více informací u realitního makléře.

» Více informací
Prodej garážeZlín, Zelinova

Nabízíme prodej garažových stání v novostavbě bytových domů na Jižních Svazích (U centrálního parku). Garážová stání nabízejí bezproblémové zaparkování v oblasti Jižních Svahů v kteroukoliv denní i noční hodinu. Garážová stání se nacházejí pod bytovým domem na ulici Zelinova. Z garáží je přímý vstup do bytového domu, prodej je však možný také pro obyvatele okolních nemovitostí, kteří mají zájem o

» Více informací
Prodej garážeZlín, Plesníkova

Nabízíme prodej garážových stání v novostavbě bytových domů na Jižních Svazích (U centrálního parku). Garážová stání nabízejí bezproblémové zaparkování v oblasti Jižních Svahů v kteroukoliv denní i noční hodinu. Garážová stání se nacházejí pod bytovým domem na ulici Plesníkova a Voženílkova. Z garáží je přímý vstup do bytových domů, prodej je však možný také pro obyvatele okolních nemovitostí, kte

» Více informací
Nalezené ostatní v okresech