Nemovitosti

Stáří inzerátu
obec Záblatí (okres Prachatice)
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 4
Řadit od:
Prodej chalupyZáblatí
1.300.000,- Kč

Prodej větší rekreační chalupy v malé obci nad řekou Blanicí. Dům - část původního statku s částečnými úpravami. Zast. plocha 300 m2, zahrada 462 m2. 2nadzemní podlaží, lokální topení na pevná paliva a el. přímotopy, voda obecní, kanalizace do septiku. Obec se základní vybaveností 2 km. Zdravé místo s výhledem na údolí řeky Blanice a Šumavy.

» Více informací
Prodej stavební parcelyZáblatí

Prodej stavebních parcel 1.082 m2 až 2.235 m2 v nově vybudovaném ZTV v klidné části na okraji obce. Elektřina, obecní voda a kanalizace. Hezké místo v klidné části střediskové obce (obchod, hospoda, sport. areál), blízko přírody (les, řeka Blanice, obora). Pohodové bydlení v dosahu města.

» Více informací
Prodej stavební parcelyZáblatí

Prodej pozemku s celkovou výměrou 7055 m2 s možností dokoupení další plochy (3 652m2). Část v ÚP určena k výstavbě 1 objektu ve tvaru obdelníku, "L", "T" nebo "U". Hezké místo ve svahu se západní expozicí s výhledem a dobrým přístupem blízko okresního města (Prachatice 7 km). Polosamota v blízkosti přírody, Křišťanovického rybníka, Šumavy a Lipna.

» Více informací
Prodej rodinného domuZáblatí
2.475.000,- Kč

Objekt na návsi "střediskové" obce na Šumavě. Celková plocha včetně dvora a zahrádky 910 m2. Původně pohostinství, později využíváno k podnikání (montáž). Kuchyně, přísálí, sál, sociály a pomocné prostory. Dobrý technický stav. Přípojka plynu. Vhodné pro úpravu na RD či rekreaci.

» Více informací