Nemovitosti

Stáří inzerátu
obec Morkůvky (okres Břeclav)
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 9
Řadit od:
Prodej rodinného domu, 77m2Morkůvky
780.000,- Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1, obec Morkůvky, okres Břeclav. Dům se nachází na klidném místě stranou od hlavní silnice. Je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak i pro využití rekreační. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci ( nebo demolici). Původní bytová část domu byla 3+1 s přilehlými hospodářskými budovami(sklepy), který tvoří tradičně uzavřený dvůr. V současné době je

» Více informací
Prodej zemědělské půdy, 34m2Morkůvky

Pozemek v k.ú. Morkůvky

» Více informací
Prodej zemědělské půdyMorkůvky
97.600 Kč (50,- Kč za metr)

Nabízíme Vám k prodeji dva hezké, zemědělské pozemky v obci Morkůvky. Obec Morkůvky se nachází v okrese Břeclav, kraj Jihomoravský. Obec Morkůvky patří k nejmenším v okrese Břeclav. Leží v malebném údolí, obklopená vinicemi, poli a lesem. Nabízené pozemky mají celkovou výměru 1,952 m2 a částečně jsou zahrnuty v LPIS-možnost dotace. V současné době jsou pozemky obhospodařovány bez nájemní smlouvy.

» Více informací
Prodej zemědělské půdy, 1888m2Morkůvky
94.400 Kč (50,- Kč za metr)

0,2 ha pozemků v k.ú. Morkůvky

» Více informací
Prodej rodinného domu, 130m2Morkůvky
1.620.000,- Kč

Prodej vinného sklepa s fungujícím ubytováním na okraji obce Morkůvky, okr.Břeclav.

» Více informací
Prodej ostatníMorkůvky
105.000 Kč (30,- Kč za metr)

V obci Morkůvky nabízíme k prodeji pozemky o rozloze 3 490 m2. Obec Morkůvky se nachází v okrese Břeclav, kraj Jihomoravský. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny jako ostatní plocha, ovocný sad a ostatní plocha. Pozemky jsou částečně vedeny ve veřejném registru půdy - možnost dotace. Morkůvky jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej stavební parcelyMorkůvky
1.370.000 Kč (200,- Kč za metr)

V obci Morkůvky nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové rozloze 6 867 m2. Obec Morkůvky se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny převážně jako orná půda, z menší části jako ostatní plocha a zahrada. Pozemky se dle územního plánu z části nachází v ploše pro bydlení. K pozemkům je zajištěn přístup z ostatní komunikace. Morkůvky jsou také názve

» Více informací
Prodej ostatníMorkůvky
227.050 Kč (50,- Kč za metr)

Nabízíme k prodeji soubor slunných, zemědělských pozemků nacházející se v okolí vinařské obce Morkůvky, okres Břeclav. Pozemky (vinice) o celkové výměře 4.541 m2 jsou obhospodařovány s nájemním vztahem. Prodej možný pouze jako celek. V případě zájmu nás kontaktujte.

» Více informací
Prodej zemědělské půdyMorkůvky

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 74m2 v obci Morkůvky. Obec Morkůvky leží v malebném údolí, obklopená vinicemi, poli a lesem. Pozemek je dle katastru nemovitostí veden jako orná půda. Na pozemek se neváže žádná nájemní smlouva ani není obhospodařován. V případě zájmu mne prosím neváhejte kontaktovat.

» Více informací