Nemovitosti

Stáří inzerátu
obec Mořkov (okres Nový Jičín)
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 5
Řadit od:
Prodej komer. účely, 887m2Mořkov
89.000 Kč

Prodám zemědělský pozemek v katastrálním území Mořkov, v okrese Nový Jičín

» Více informací
Prodej zahrady, 1225m2Mořkov
379.000 Kč (309,- Kč za metr)

Rovinný pozemek vhodný na zahradu o výměře 1225m2 v Mořkově na ul. Padol. K pozemku se dostanete obecní asfaltovou cestou, ve které jsou všechny sítě (elektřina, kanalizace, plyn a obecní vodovod). Krásné místo na horním konci vesnice s výhledem na Veřovické vrchy. Dostatek sluníčka po celý den.

» Více informací
Prodej ostatníMořkov

V Mořkově nabízíme k prodeji soubor tří malých pozemků o celkové rozloze 64 m2. Mořkov je obec v Moravskoslezském kraji v okrese Nový Jičín, ležící 7,5 km jihovýchodně od Nového Jičína. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány jako zastavěná plocha a nádvoří a vodní plocha. Mořkov je také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej ostatníMořkov
359.000 Kč (60,- Kč za metr)

V Mořkově nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 5 978 m2. Mořkov je obec v Moravskoslezském kraji v okrese Nový Jičín, ležící 7,5 km jihovýchodně od Nového Jičína. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako ostatní plocha. Mořkov je také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej rodinného domu, 140m2Mořkov, Nádražní

Prodej dvougeneračního rodinného domu v obci Mořkov. Jedná se o zděnou celo podsklepenou stavbu. Rodinný dům je vetknut do velmi mírného svahu. V PP se nachází skladové prostory, 2x kotelna, prádelna. V 1.NP se nachází byt 3+1 s koupelnou, WC a balkon. Ve 2 NP se nachází bytová jednotka 3+1, koupelna, WC a terasa. Střecha sedlová s krytinou z plechů. Na pozemku vlastní studna, odpady jsou svedeny

» Více informací