Stáří inzerátu
obec Dolní Lomná (okres Frýdek-Místek)
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Počet nemovitostí: 7
Řadit od:
Prodej rodinného domu, 300m2Dolní Lomná
2.190.000,- Kč

Ve výhradním zastoupení majitelů, Vám nabízíme ke koupi patrový rodinný dům v obci Dolní Lomné s garáží v domě. Dům má dispozici 6+1. V patře domu se nachází 4 pokoje,kuchyně, a koupelna s WC, v přízemí domu pak 2 pokoje se samostatnou koupelnou. V domě je po částečné rekonstrukci elektřina, voda je v plastu. V letošní roce proběhla výměna plechové střešní krytiny. Dům je vytápěn plynovým kotlem

» Více informací
Prodej chaty, 244m2Dolní Lomná
1.950.000,- Kč

Prodej, chata 5+1, 61 m2, Dolní Lomná

» Více informací
Prodej zemědělské půdyDolní Lomná
229.950 Kč

Nabízíme k prodeji soubor pěti zemědělských pozemků o celkové výměře 9 198 m2. Pozemky se nachází v obci Dolní Lomná, okres Frýdej-Místek v kraji Moravskoslezském. Pozemky jsou na katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost a všechny jsou v současné době obhospodařovány a vedeny v LPIS-veřejný registr půdy. Dolní Lomná je také název katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kont

» Více informací
Prodej zemědělské půdyDolní Lomná
432.900 Kč

Nabízíme k prodeji velmi hezký pozemek o výměře 4 329 m2 v chatové oblasti v katastrálním území Dolní Lomná. Dolní Lomná se nachází v okrese Frýdek-Místek, kraj Moravskoslezský. Pozemek je na katastru nemovitostí veden jako lesní pozemek a není v současné době obhospodařován. Dolní Lomná je také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej zemědělské půdyDolní Lomná
173.300 Kč

Nabízíme k prodeji hezký a rozlehlý pozemek v obci Dolní Lomná a ocelkové výměře 3 465 m2. Obec Dolní Lomná se nachází v okrese Frýdek-Místek, kraj Moravskoslezský. Pozemek je na katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost. Dolní Lomná je také název katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej zemědělské půdyDolní Lomná
177.900 Kč

Nabízíme k prodeji hezký pozemek v obci Dolní Lomná. Dolný Lomná se nachází v okrese Frýdek-Místek, kraj Moravskoslezský. Pozemek je na katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost a v současné době je obhospodařován. Výměra pozemku je 593 m2. V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat.

» Více informací
Prodej hotelu, penzionu, 1050m2Dolní Lomná
3.570.000,- Kč

Prodej, penzion, 1050 m2, Dolní Lomná

» Více informací