Prodej výrobního objektu, Havlíčkova Borová

Havlíčkův Brod - Havlíčkova Borová

1 z 9
Netradiční objekt pro bydlení či rekreaci s geniem loci
1 z 9
250 000 Kč

Popis nemovitosti

Netradiční objekt k netradičnímu využití ve skvělé lokalitě, vhodné pro lidi s fantazií. Objekt se nachází v k.ú. Železné Horky, 2 km od městysu Havlíčkova Borová, ve kterém se nachází Památník Karla Havlíčka Borovského, který se tu narodil, dále je zde základní a mateřská škola, kostel. Natáčel se zde v roce 1966 film Noc nevěsty. Historické jádro městyse je městskou památkovou zónou. Nabízená nemovitost je bývalá podsklepená stodola o rozměrech cca 8 x 14 m. Elektro v dosahu 60 m, voda možná z vrtu vlastní studny, výška objektu 4 m, krov ve vynikajícím stavu, studie na přestavbu bydlení. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.


Základní údaje o nemovitosti

ID nemovitosti:17K253PO
Zastavěná plocha: 115 m2
Užitná plocha:115 m2
Datum vložení:1. ledna 2018
Poslední úprava:13. června 2018
Energetická náročnost budovyG - mimořádně nehospodárná (?)
Nebylo vyplněno vybavení

Nemovitost nabízí

Michaela Zapletalová
Poslat dotaz

Reality GAIA, spol. s r.o.

Reality GAIA, spol. s r.o.

Národní třída 16
Hodonín
69501

Cena nemovitosti
Cena nemovitosti: 250 000 Kč
Spočítat výši hypotéky
Kontaktovat prodejce
Michaela Zapletalová
Zobrazit kontakt
Realitní kancelář

Reality GAIA, spol. s r.o.

Reality GAIA, spol. s r.o.

Národní třída 16
Hodonín
69501

Mám zájem o nemovitost
code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 865 009 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Popis nemovitosti

Netradiční objekt k netradičnímu využití ve skvělé lokalitě, vhodné pro lidi s fantazií. Objekt se nachází v k.ú. Železné Horky, 2 km od městysu Havlíčkova Borová, ve kterém se nachází Památník Karla Havlíčka Borovského, který se tu narodil, dále je zde základní a mateřská škola, kostel. Natáčel se zde v roce 1966 film Noc nevěsty. Historické jádro městyse je městskou památkovou zónou. Nabízená nemovitost je bývalá podsklepená stodola o rozměrech cca 8 x 14 m. Elektro v dosahu 60 m, voda možná z vrtu vlastní studny, výška objektu 4 m, krov ve vynikajícím stavu, studie na přestavbu bydlení. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.Zakázku vyřizuje

Michaela Zapletalová
Kontaktovat makléře
603 505 345
Do telefonu uveďte KÓD nemovitosti
ČESKÉREALITY 17K253PO

Nemovitost nabízí

Reality GAIA, spol. s r.o.

Národní třída 16
Hodonín
69501

  • telefon: 518 614 205
  • mobil: 605 248 203